WEDSTRIJDINFORMATIE

 

 

Wedstrijdoverzicht maart / april

 

Zaterdag

23-03-19

Zaal: De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 09:00
Wedstrijd BV Epeios M14 1 – BV Groningen M14 3
Tafelen Gijs, Maurice
Scheidsrechters Onno, Matthijs V
   

Zaterdag

23-03-19

Zaal: De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd BV Epeios M22 1 – Celeritas-Donar M20 1
Tafelen Bas vd Pol en Stijn
Scheidsrechters Erwin en Pascal
   

Zaterdag

23-03-19

Zaal: De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 12:30
Wedstrijd BV Epeios MSE 1 – Aquila MSE 1 (x)
Tafelen Klaas-Jan en Matthijs U
Scheidsrechters Aron, Jesse
   

Zaterdag

30-03-19

Zaal: De Marsch – PATERSWOLDE
Aanvang 12:00
Wedstrijd Exercitia ’73 M14 1 – BV Epeios M14 1
Vertrek 11:00
Rijden De Graaf, Romijn, de Jong
   

Zaterdag

30-03-19

Zaal: Willem-Alexander Sportcentrum – GRONINGEN
Aanvang 14:00
Wedstrijd GSBV Moestasj MSE 3 (xx) – BV Epeios MSE 1
Vertrek 13:00
Rijden in overleg
   

Zaterdag

30-03-19

Zaal: Sporthal Stikkerlaan – WINSCHOTEN
Aanvang 16:00
Wedstrijd BV Millwings M20 2 (x) – BV Epeios M22 1
Vertrek 14:45
Rijden Scholma, Uildriks, Vossebelt
   

Zaterdag

06-04-19

Zaal: De Beemden – BEDUM
Aanvang 09:15
Wedstrijd Bedum Blues M22 1 – BV Epeios M22 1
Vertrek 08:00
Rijden Fam. Schipper, Enschede, Gankema
   

Zaterdag

06-04-19

Zaal: De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd BV Epeios M14 1 – BV Jahn II M14 1
Tafelen Syar, Paul
Scheidsrechters Stefan, Matthijs Verberkt
   

Zaterdag

06-04-19

Zaal: De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 12:30
Wedstrijd BV Epeios MSE 1 – Jumping Five MSE 2
Tafelen Lloyd, Bas Romijn
Scheidsrechters Marvin, Rein

Zaterdag

13-04-19

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd BV Epeios M14 1 (x) – Flying Red M14 1 (VR)
Tafelen Aron en Gijs (U22)
Scheidsrechters Gert (SE), Lloyd (U22)

Zaterdag

13-04-19

Zaal: Valkenlaan – HOOGEVEEN
Aanvang 14:15
Wedstrijd HBV Falcons M22 1 – BV Epeios M22 1
Vertrek 13:00
Rijden Fam. Hielema, Bekker, Mulder
   

Zaterdag

13-04-19

Zaal: De Marsch – PATERSWOLDE
Aanvang 15:30
Wedstrijd Exercitia ’73 M22 1 – BV Epeios MSE 1
Vertrek 14:45
Rijden In onderling overleg

 

Uitslagen

Stand in de competitie